X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

1-)GokturkHost İnternet Hizmetleri, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

2-) Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra GokturkHost İnternet Hizmetleri'ne bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. GokturkHost İnternet Hizmetleri müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri GokturkHost İnternet Hizmetleri'ne hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

3-)GokturkHost İnternet Hizmetleri, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından paypal hesabı veya banka hesabından peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

4-)Müşteri, GokturkHost İnternet Hizmetleri hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

5-)Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.

6-)GokturkHost İnternet Hizmetleri Sağladığı tüm servislerde ( VPS/VDS/SUNUCU Hizmetleri , Web Hosting,Reseller,MSSQL) hizmetlerinde olası bir veri kaybında GokturkHost İnternet Hizmetlerinden hak talep edemez.Tüm hizmetlerde müşteri kendi yedeği ve verilerinden sorumludur.

7-)Ödeme Sorunu: Müşteri fatura tarihinin bitmesinin ardından ödeme yapmaması halinde veya geçerli bir bildirim yapılmaması halinde tek taraflı hizmet durdurulur.

8-)Saldırı Çıkışı : Eğer makinalarımızdan saldırı çıkışı yapılırsa makinanız kötüye kullanım olarak durdurulur GokturkHost İnternet Hizmetleri adına bilgileriniz gerekli yerlere verilmektedir ve yasal işlem Başlatilmak üzere bilgileriniz avukata verilecektir .

9-)GokturkHost İnternet Hizmetleri, müşterinin kredi kartı,banka havalesi hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

10-)Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, GokturkHost İnternet Hizmetleri'nin www.Gokturkhhost.COM adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, GokturkHost İnternet Hizmetleri servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

11-)Müşteri'nin GokturkHost İnternet Hizmetleri'nin web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

12-)Müşteri İlişkileri: Destek opertörleri ile müşteri arasında herhangi bir tatsızlık, hakaret, tehit içerikli konuşma olması durumunda GokturkHost'un ilgili müşteriye istinaden tüm hizmetlerini askıya alması ve/veya hesabını tamamen kapatma hakkını saklı tutar.

13-) Satışı yapılan proxy hizmetlerinin kullanımında müşterilerimizin proxyleri kullandığı uygulamalar ve oyun tarafında aldığı ip engeli veya blok engeli sonrasında müşteri iade veya hak talebinde bulunamaz.İP ve blok engelinin tarafımızda yapılmadığı ve ip ve blok engelinin kullanılan servis tarafında erişimimizin olmadığı ve kaldıramadığımız için GokturkHost İnternet Hizmetleri ip ve blok ban tarafında destek vermemektedir.

Genel Hizmet Sözleşmesi Şartları’nda belirtilen ilgili maddelere ek olarak;
a. Fiziksel, Paylaştırılmış ve/veya Sanallaştırılmış, Ekran Kartlı sunucularda kabul edilmeyecek
materyal örneklerine şunlar dahildir:
• IRCD (irc server’ları)
• IRC script’leri/bot’ları
• Korsan Yazılım/Warez
• IP Tarayıcılar
• Bruteforce Programları/Script’leri/Uygulamaları
• Mail Bomber’lar/spam script’leri
• Escrow hesabı
• Yatırım siteler (FOREX, E-Altın Borsası, Second Life/Linden Borsası, Ponzi, MLM/Saadet Zinciri)
• Gerekli izin(ler)in varlığı önceden kanıtlanmaksızın satışı izne bağlı madde satışı
• Çekiliş/kumar siteleri
• Hacker’lığa odaklı siteler/arşivler/programlar
• Yasadışı faaliyetleri tanıtan siteler
• Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri
• Dolandırıcılık Siteler (aa419.org’da ve escrow-fraud.com’da sayılanlar da dahildir)
• Mailer Pro
• Canlı Spor Olaylarının (UFC, NASCAR, FIFA, NFL, MLB, NBA, WWE, WWF vs.) her tür yayını
Yukarıdaki maddelerde belirtilmemesine rağmen, yürürlükteki yasalara aykırı ve suç teşkil eden her
türlü aktivitenin yapılması kesinlikle yasaktır. GokturkHost'un bilgisi olmadan Müşteri gizlice yasal
olmayan işlemleri yapması durumunda kanuni cezai işlemleri tamamen Müşterinin kendisinin
sorumluluğunda olacağını Müşteri kabul eder. GokturkHost ilgili hizmetlerde yasal olmayan işlemleri tespiti sonrasında ürünü / hizmeti sonlandırabilir.

Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "GokturkHost İnternet Hizmetleri Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "GokturkHost İnternet Hizmetleri Servis Kullanım Şartları"nın geçerli hali, GokturkHost İnternet Hizmetleri'nin hizmet-ve-kullanim-sozlesmesi web adresinde yayınlanmaktadır.


Powered by WISECP
Top