X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

1-) GokturkHost İnternet Hizmetleri  müşterinin yapacağı her bildirim için kayıtlı e-posta hesabına gönderim yapmaktadır,Bildirim için geçerli mail adresin kullanılması müşteriye ayittir.

2-) Müşteri fatura,hesabına aktif edilen ürünün bilgilerini GokturkHost İnternet Hizmetlerine  doğru kayıt ettiğini beyan eder.Eksik veya güncel bilgilerin girilmemesine dair Aksaklık/Zararlardan dolayı GokturkHost İnternet Hizmetlerine zarar ve tazmini talebinde bulunmayacağını kabul eder.

3-) Müşteri satın aldığı ürün/hizmet bilgilerini sistemdeki kayıtlı olan e-posta hesabına gönderip,kayıtlı hesabına ürün/hizmet bilgileri entegre edilir.Müşterinin kullanımını aktif eder.

4-) Müşteri GokturkHost İnternet Hizmetlerinden aldığı hizmet bedeli (ürüne oluşturulmuş vergileri) ödemeyi kabul eder.Aldığı ürün/hizmet bedeline göre yapılandırılan ödeme periyotuna göre ödemeyi gerçekleştirir.

5-)Ödeme yapıldıktan sonra GokturkHost İnternet Hizmetleri 0-24 saat içerisinde ürün/hizmet aktif edip teslim hakkı bulunur.

6-)GokturkHost İnternet Hizmetleri (VDS-VPS Sunucu hizmetleri) hariç Linux Cpanel Hosting,MySQL veri yedeğini müşteri kendi yönetim panelinden yedeklemekte,olası veri kaybı durumunda destek talebi açarak en son müşterinin yedeklediği veri yedeğini kopyasını aktarmaktayız.Yedekleme işlemi müşteri sorumluluğunda olup alınan her yedekleme sonunda bir önceki alınan yedek silinir.

7-)Alınan ürün/hizmet fatura tarihinin bitmesi,müşteri fatura ödemesi yapmaması halinde,geçerli bir bildirim yapılmamasında ürün/hizmet durdurulur.

8-) Müşteri satın alınan Hosting,Sunucu kötüye kullanım (Saldırı Çıkışı,T.C Maddelerine aykırı) işlem yapmasında ürün/hizmet durdurulup,gerekli bilgileri avukata sunar.

9-)GokturkHost İnternet Hizmetleri oluşturduğu hizmet/ürün fiyat bedelini duruma göre değiştirebilir bu durumu saklı tutar,Ürün/hizmet ücret değişikliliğinde müşterinin kayıtlı olan E-posta veya sistemdeki kayıtlı hesabına bildiri yapar.Müşterinin belirlenen ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul eder.ü

10-) Müşterinin sürekli VDS-VPS paketlerinde up-down işlemi yapması halinde müşteri uyarılır,uyarı dikkate alınmayıp işleme devam edilirse hizmet/ürün askıya alınır.

Sisteme kayıtlı olan,ürün/hizmet oluşturan müşteri,Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi okuyup  kabul ettiğini beyan eder.


Powered by WISECP
Top