X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

İade Sözleşmesi

Anasayfaİade Sözleşmesi

İade Sözleşmesi
1-) Müşteri,geri iade bildirimi sonucunda yetkililerin onaylamasından itibaran 1 hafta içerisinde Ziraat Bankası üzerinden geri iade işlemi yapılır.

2-)Geri iade kapsamına giren müşteriler ödedikleri ürün/hizmet bedelinin %KDV tutarını ve kullanılan ürün/hizmet gününü,ödedikleri faturadan,eft masraf ücreti düşürülerek geri iade ücretini alabilirler.

3-)Geri iade yapılabilmesi için GokturkHost İnternet Hizmetleri yetkililerine sağlıklı bir gerekçe göstermeleri gerekli,yetkililer tarafından incelenip iade işlemi başlatılır.

4-) Yıllık ve aylık ödenen kiralık sunucu,Hosting, VPS & VDS hesaplarında geri ödeme yapılabilir. Bunun için müşterinin tarafımıza sağlıklı bir gerekçe sunması şarttır. Bu işleminde 3 gün içerisinde yapılması zorunludur. 3 günü geçen talepler dikkate alınmayıp göz ardı edilecektir.

5-)Alan adı (Domain) hizmetinde kesinlikle geri iade yapılmamaktadır.Kayıt işlemi ICANN ve METU tarafından yapıldığından alan adı ne sebeple olursa olsun geri iadesi yapılmaz

6-) Kredi tutarı eklendiyse ve ürün satın alınmadıysa geri ödemede %25 komisyon kesilerek geri ödeme yapılabilmektedir.

7-) Proxy hizmet/servislerinde kesinlikle geri aide söz  konusu değildir.ip adresi kiralandığı için geri iade etme hakkı yoktur.

8-) Firma yetkilileri tarafından hizmet belirli bir nedenden dolayı durduruluyorsa/kapatılıyorsa ve ilgili hizmetin süresi mevcut ise kesinlikle kalan sürenin iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Sisteme kayıtlı olan,ürün/hizmet oluşturan müşteri,İade Sözleşmesini okuyup  kabul ettiğini beyan eder.


Powered by WISECP
Top